Eladó családi házak Bácsbokodon, Petőfi utcai kínálattal

Bácsbokod, ez a nyugodt, Bács-Kiskun megyei falu ideális választás lehet azoknak, akik a természetközeli életet keresik. A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikterház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi.

A kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból, Bácsbokodon 18 eladó ház hirdetést találtunk, amelyek között lehetnek olyanok, amelyek érdekelhetnek. Ha nem találtál kedvedre való eladó házat Bácsbokodon, érdemes körülnézned az eladó ház Bács-Kiskun megye oldalon is.

Ingatlanok Bácsbokodon

Bácsbokodon kínálunk megvételre egy tágas, kétgenerációs kialakítású családi házat, amely egy 1860 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan alapterülete 165 m², 4 szobával rendelkezik. Az ár: 22 900 000 HUF, ami 138 787 Ft / m²-nek felel meg.

Egy másik lehetőség egy nagy alapterületű családi ház hatalmas telekkel, lakóövezeti környezetben, kiváló elhelyezkedéssel. Az ingatlan alapterülete 198 m², 3 szobával, 3462 m²-es telekterülettel. Az ár: 21 990 000 HUF, ami 111 060 Ft / m².

Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon kínálatunkban szerepel egy 87nm-es családi ház is, amely az 1950-es években épült vegyes falazattal. Az ingatlan 851 m²-es telken fekszik és 3 szobával rendelkezik. Az ár: 18 000 000 HUF, ami 206 896 Ft / m².

Eladásra kínálunk továbbá egy 208 m²-es házat Bács-Kiskun vármegyében, Bácsbokod településen. Az ingatlan valamikor vendéglátó egységként funkcionált. A telekterület 1200 m², 2 szobával. Az ár: 29 000 000 HUF, ami 139 423 Ft / m².

Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén egy 116 nm-es családi ház eladó. A tégla falazatú ingatlanban található három szoba, konyha, étkező. A telekterület 749 m². Az ár: 18 490 000 HUF, ami 159 396 Ft / m².

Egy másik 208 m²-es ház is megtalálható kínálatunkban Bács-Kiskun vármegyében, Bácsbokod településen, 1200 m²-es telekkel és 2 szobával. Az ár: 29 000 000 HUF, ami 139 423 Ft / m².

Kivételes befektetési lehetőség Bácsbokodon! Bácsbokod csendes, de jól megközelíthető, dinamikusan fejlődő területén eladó egy 218 m²-es ház 1201 m²-es telekkel és 4 szobával. Az ár: 29 000 000 HUF, ami 133 027 Ft / m².

Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén eladó egy hangulatos kis parasztház jellegű, vegyes falazatú, azonnal költözhető családi ház. Az ingatlan 90 m²-es, 438 m²-es telekkel és 3 szobával rendelkezik. Az ár: 16 500 000 HUF, ami 183 333 Ft / m².

Bácsbokodon eladó egy 115 nm-es emeletes családi ház, 60 nm-es szuterénnel, napelemmel! A házat kívülről teljesen felújították. A telekterület 890 m², 4 szobával. Az ár: 38 900 000 HUF, ami 338 260 Ft / m².

Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladó. A 130 nm-es ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. A telekterület 2105 m², 4 szobával. Az ár: 8 500 000 HUF, ami 65 384 Ft / m².

Bács- Kiskun vármegye Bácsbokod központjában, 450 nm-es telken, 112 nm-es kétszintes családi ház eladó. Földszintjén kialakításra került egy nappali és egy konyha. Az ingatlan 3 szobás. Az ár: 12 900 000 HUF, ami 115 178 Ft / m².

Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában, azonnal birtokba vehető, 91 nm-es családi ház eladó. A tégla falazatú ingatlanban található 3 szoba. A telekterület 450 m². Az ár: 12 900 000 HUF, ami 141 758 Ft / m².

Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén, 95 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, található benne kettő szoba. A telekterület 1171 m². Az ár: 14 900 000 HUF, ami 156 842 Ft / m².

Bács-Kiskun megye Bácsbokod település központhoz közeli részén, 140nm-es családi ház beépített tetőtérrel eladó. Az ingatlan 4+1 fél szobás, 1703 m²-es telekkel. Az ár: 27 900 000 HUF, ami 199 285 Ft / m².

Bács-Kiskun megye Bácsbokod, 131 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha. A telekterület 1550 m². Az ár: 12 390 000 HUF, ami 94 580 Ft / m².

Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában, 101 nm-es sorház eladó. A tégla szerkezetű ingatlan 1978-ban épült beton alapra. Az ingatlan 2 szobás, 406 m²-es telekkel. Az ár: 20 990 000 HUF, ami 207 821 Ft / m².

Bácsbokodon megvételre kínálunk egy kb. 135 m²-es, 3 szoba + nappalis, vegyes, (száraz) falazatú családi házat, 1294 m²-es telekkel. Az ár: 15 490 000 HUF, ami 114 740 Ft / m².

Eladó vendégház Bácsbokodon! Bácsbokod központi részén eladó egy 2010-ben épült, 6 lakásos vendégház, amely kiválóan alkalmas befektetésnek. Az ingatlan 210 m²-es, 812 m²-es telekkel és 6+2 fél szobával rendelkezik. Az ár: 74 900 000 HUF, ami 356 666 Ft / m².

Térkép Bácsbokod elhelyezkedéséről

Hasznos tudnivalók eladó házakról Bácsbokodon

Bácsbokod környékén családbarát ingatlanok is elérhetők - itt listázódnak az eladó Bácsbokodi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). A kerttel rendelkező házak itt jellemzően tágasabbak, megfizethető áron. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.

Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3 db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass!

Ingatlanpiaci lapszemle - 2023 január

Ha nem kifejezetten csak Bácsbokodon keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Bács-Kiskun megye oldalon is. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Kecskemét oldalon is.

Kifejezetten tulajdonosi hirdetést keresel? Nézd meg most: tulajdonostól eladó ingatlan Bácsbokod.

Átlagos árak összehasonlítása

Az alábbi táblázatban összehasonlítjuk a Bácsbokodon kínált házak átlagos négyzetméter árát a különböző hirdetések alapján.