Eladó házak Géderlakon és környékén

Eladó házat keres Géderlakon? Ezen az oldalon az ön által kiválasztott városban, Géderlakon megtalálható eladó házakat találhatja. Legyen az családi ház, ikerház, villa, kastély, vagy csak egy sorház, felújított vagy felújítandó családi ház, nálunk biztosan megtalálja a megfelelőt.

Géderlak egy Bács-Kiskun megyei falu, amely nyugodt, természetközeli környezetével és a városoknál alacsonyabb ingatlanáraival vonzó lehetőséget kínál. A helyi kínálat főként házakból és telkekből áll, kisebb alapterületű, praktikus megoldásokkal.

A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi.

Ezen a listán fizetett rangsorolással is találkozhat. A kredit egy fizetési egység, amit a hirdető megvásárolt, majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás igénybe vétele útján került a hirdetésre. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.

Konkrét eladó ingatlan Géderlakon

Összes találat Géderlakon: 1 db.

  • Alapterület: 101 m2
  • Telekterület: 2907 m2
  • Szobaszám: 3

Bács-Kiskun vármegyében, Géderlak községében eladásra kínálok egy ingatlant. A családi ház hasznos alapterülete 101 m2.

Ár: 16 500 000 HUF (163 366 Ft / m2)

Hirdetés dátuma: 4 hónapja

Géderlak látképe

Ajánlott ingatlanok a környéken

A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk Géderlakon, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek a környező településeken.

Dunaszentbenedek

  • Alapterület: 130 m2
  • Telekterület: 1681 m2
  • Szobaszám: 3

Dunaszentbenedeken csendes, szép környezetben, 1681 nm-es telekkel rendelkező kocka ház eladó! Az ingatlan alapterülete ~100 nm...

Ár: 9 500 000 HUF (73 076 Ft / m2)

Hirdetés dátuma: 6 hónapnál régebbi

  • Alapterület: 90 m2
  • Telekterület: 1633 m2
  • Szobaszám: 2+ 1 fél

Dunaszentbenedeken családi ház eladó. Kalocsa 10 Km, Paksi új híd 6 Km, Duna-part 1Km, jó fürdés lehetőség! Bölcsőde, Óvoda, Fogorvos, Háziorvos, Bolt, Posta, megtalálható!

Ár: 19 500 000 HUF (216 666 Ft / m2)

Uszód

  • Alapterület: 153 m2
  • Telekterület: 655 m2
  • Szobaszám: 3

Bács-Kiskun megye Uszód, Báthori utcában, 153 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nap...

Ár: 17 990 000 HUF (117 581 Ft / m2)

Hirdetés dátuma: 6 hónapnál régebbi

  • Alapterület: 87 m2
  • Telekterület: 1254 m2
  • Szobaszám: 3

Kalocsától 10 km-re, Uszódon kínálok megvételre egy nappali + 2 szobás, folyamatosan karbantartott vályog építésű családi házat...

Ár: 23 900 000 HUF (274 712 Ft / m2)

Hirdetés dátuma: 6 hónapnál régebbi

Dunapataj

  • Alapterület: 110 m2
  • Telekterület: 386 m2
  • Szobaszám: 5

Igazi időutazás és lehetőség egy helyen! 1856-os rusztikus vályogház várja merész új tulajdonosát Dunapatajon - nem akárhol, ...

Ár: 4 900 000 HUF (44 545 Ft / m2)

Hirdetés dátuma: 30 napja

  • Alapterület: 70 m2
  • Telekterület: 900 m2
  • Szobaszám: 2

Dunapatajon felújítandó családi ház a főutcáról nyíló kis csendes zsákutcában eladó. A Szelidi tó, mint turisz...

Ár: 9 500 000 HUF (135 714 Ft / m2)

Hirdetés dátuma: 6 hónapnál régebbi

Madocsa

  • Alapterület: n/a
  • Telekterület: 449 m2
  • Szobaszám: n/a

Madocsán belterületi, közműves építési telek eladó. Akár építési tervdokumentumokkal együtt! Szereti a csendet, nyugalmat, ma...

Ár: 6 900 000 HUF

Hirdetés dátuma: 5 napja

Térkép a Bács-Kiskun megyei Géderlak és környékével

Hasznos tudnivalók ingatlanvásárláshoz

Ha nem kifejezetten csak Géderlakon keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Bács-Kiskun megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Kecskemét oldalon.

Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3 db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass!